Paikallisyhdistykset


Paikallisyhdistysten jäsenmaksutiedot perustuvat liiton paikallisyhdistyksiltä saamiin tietoihin. Samoin yhdistysten yhteyshenkilöiden yhteystiedot. Uudet yhteystiedot pitää toimittaa välittömästi paikallisyhdistysten syyskokouksien jälkeen Kauppateknikkoliiton hallituksen tietoon.

KT Helsinki

Helsingin Kauppateknikot ry

Marketta Vuorela
040 749 2983
marketta.vuorela@elisanet.fi
Piikintie 10 b
00680 Helsinki

KT Turku

Turun
Kauppateknikot ry

Tenho Nurminen
040 832 9247
tenho.nurminen@gmail.com
Eerikinkatu 5 B 57
20100 Turku

KT Pirkanmaa

Pirkanmaan
Kauppateknikot ry 

Timo Hallamaa
040 553 9906
timo.hallamaa@gmail.com
Vihurinkatu 15 A 23
33900 Tampere

Kymenlaakson Kauppateknikot ry

Jaakko Kivi
0400 918 441
jaakko.kivi@luukku.com
46860 Anjalankoski

Jyväskylän Kauppateknikot ry

Tenho Koivisto
050 331 4212
Kivääritehtaankatu 12 A 5
40100 Jyväskylä

Loimi-Hämeen Kauppateknikot

Arto Satumäki
050 560 5499
zatopek@luukku.com
Puistokatu 31
32200 Loimaa 

Lahden Seudun
Kauppateknikot ry 

Matti Sandberg
0500 713 777
matti.a.sandberg@gmail.com
Lastukatu 3
15240 Lahti

Rauman Seudun
Kauppateknikot ry 

Irma Siltanen
040 5641 504
irma.siltanen@luukku.com
Vanhatie 4B
29790 Tuorila 

Riihimäen - Hyvinkään Kauppateknikot ry

Erkki Uistola
050 523 5024
erkki.uistola@luukku.com
Paistontie 77
12400 Tervakoski 

Etelä-Pohjanmaan Kauppateknikot ry


Esko Lesell
0400-764823
eskojohannes54@gmail.com 

Kauppateknikkoliitto logo
Kauppateknikkoliitto ry

Puheenjohtaja
Sirkka-Liisa Sallinen-Vänni
sirkkaliisa.sallinen@gmail.com
040 827 4873

Valokuvat

Tapio Yli-Honko

Sivuston ylläpito

Tiina Rahm
tiinarahm.fi

Site was designed with Mobirise